2010 m. gruodžio 12 d., sekmadienis

Daiva: Žiedai servetėlėms


Jau seniai masčiau, kad noriu turėti žiedelius servetėlėms. Taip norėjosi kuo gražiau papuošti šventinį stalą prie progos. O proga kaip tik tinkama - Kalėdos :o) Kaip tik šį savaitgalį mane pagavo ikvėpimas ir pagaliau išmasčiau, kaip darysiu.

Reikės:

Kartonėlių nuo tualetinio popieriaus.


Pieštuko, liniuotės, peiliuko arba žirklių. Ant kartono rulonų pasižymėti 3 cm žiedus ir juos išpjauti (iškirpti).


Gautus žiedelius iš vidaus ir iš išorės apklijuoti popieriumi. Tokiu būdu kartonas sukietės ir mūsų gražūs žiedai ilgiau laikysis. Juk manau, kad sekančiais metais vėl norėsis jais pasidžiaugti, jei tik ko naujo nesugalvosime :o)

    

Aš išsikirpau 12 žiedų, kad būtų pilnas komplektas.

Dabar kiekvieną žiedą reikia apvynioti pasirinkta juostele.Kiekvienam žiedui naudojau apie 1 m ilgio ir 2,5 cm pločio juosteles. 


Juostelės galas pritvirtinamas su vielasiūle (labai keistas pavadinimas). Dantukai turi būti išorėje, kad paskui neplėšytų mūsų servetėlių. Geležiukus vėliau paslėpsime.Iš juostelės likučių padaryti kaspinėlius.


Dabar tik beliko tuos kasipinėlius pritvirtinti ant mūsų žiedelių toje vietoje, kur matosi geležiukai. Tvirtinti galima prisiūnant ar priklijuojant. Kas patogiau, ar tuo ką turime namuose.


Štai ir galutinis rezultatas.Ar gi negražu. Tokiu būdu galima pasidaryti įvairiausių žiedų: su kaspinėliais, su gėlytėm ir pan. Reikia tik fantazijos.

Linksmų artėjančių švenčių!

3 komentarai:

Vilma rašė...

Dekui Daivai uz tokia nuostabia pamokele ir grazu darbeli....

Daiva rašė...

Ner uz ka. Pasidayk ir tu, ir namuose bus graziau ir linksmiau per sventes. Ir nepamirs parodyti man, kas gavosi :)

Puri bitė rašė...

VOV nuostabi idėja! reikės išbandyti pasidaryti. Ačiū labai už idėją!! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...